Naprawa i optymalizacja stron internetowych

Serwis stron internetowych

Niejednokrotnie bywa tak, że firma, która wykonała stronę internetową, w późniejszym czasie, z różnych powodów odcina się od klienta i nie chce wykonywać nawet najdrobniejszych napraw i poprawek na stronie. Czasami takie modyfikacje są też uniemożliwione z uwagi na to, że firma przestała istnieć. Zdarzają się też sytuacje w których firma odpowiedzialna za stworzenie strony, żąda ogromnych kwot za przeprowadzenie nawet najdrobniejszych, dodatkowych prac na stronie internetowej.

Oferujemy wykonanie napraw i drobnych modyfikacji na stronie internetowej, systemie zarządzania treścią lub sklepie internetowym, niezależnie od tego kto był jej autorem.

Optymalizacja

Jeżeli Twoja strona internetowa już na pierwszy rzut oka wczytuje się zbyt wolno, co objawia się tym, że jej poszczególne elementy ładują się w dużych odstępach czasowych, szczególnie grafiki i zdjęcia pojawiają się jako ostatnie i z dużym opóźnieniem, to znaczy, że Twoja witryna została nieumiejętnie wykonana i wymaga optymalizacji.

Strony które ładują się wolno mają niższą pozycję w wynikach wyszukiwania oraz większy współczynnik odrzuceń.

Dzięki naszym usługą Twoja strona może ładować się znacznie szybciej, co pozytywnie wpłynie na wrażenie odwiedzających ją użytkowników.

Zapytaj o ofertę

Loading...