Projektowanie sklepów internetowych

Sklep internetowy

W Kodemaster specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych oraz funkcjonalnych sklepów internetowych.

Tworząc nasze projekty w pierwszej kolejności staramy się poznać potrzeby klienta oraz branżę którą się zajmuje.

Dodatkowo do każdego realizowanego przez nas sklepu internetowego, oferujemy wszystkie niezbędne usług takie jak: serwer, domena oraz certyfikat SSL.

Realizacja projektu to nie koniec.

Przez cały okres projektowania sklepu internetowego oraz po jego zakończeniu, służymy wsparciem technicznym oraz dobrymi radami związanymi z prowadzeniem sprzedaży w internecie. Ponadto istnieje możliwość rozbudowy sklepu o dodatkowe możliwości w późniejszym terminie.

Ready Shop

Nasze sklepy internetowe wykonujemy w oparciu o “Ready Shop”, czyli naszą autorską wersję platformy Prestashop. Oryginalna wersja została zoptymalizowana pod kątem szybkości działania oraz funkcjonalności. Ponadto naprawione zostały często występujące błędy, a obsługa panelu administracyjnego stała się prostsza.

Przygotowaliśmy do wyboru różnego rodzaju gotowe projekty szablonów, które doskonale sprawdzą się w każdej branży. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie wykonać projekt sklepu internetowego w szybkim czasie oraz atrakcyjnej cenie.

Cennik

Najważniejsze pytanie które zadają nasi nowi klienci to: “Ile to kosztuje?”.

Wychodząc naprzeciw wszystkim zainteresowanym, oferujemy różne plany płatnicze: miesięczny, roczny lub jednorazowy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, dopasujesz koszty realizacji sklepu internetowego do posiadanego budżetu.

Cennik PDF

Indywidualny projekt

Indywidualne podejście jest niezbędnym warunkiem, aby dobrze przygotować sklep internetowy który spełni swoje najważniejsze zadanie: zwiększy sprzedaż produktów w internecie.

Dla bardziej wymagających klientów, jesteśmy w stanie dostosować gotowy szablon do indywidualnych potrzeb lub zaprojektować całkowicie nowy oryginalny projekt.

Zapytaj o ofertę

Loading...