Strony internetowe

Strona internetowa

Dobra strona internetowa musi być przede wszystkim skuteczna - a więc nie tylko dobrze się prezentować ale, co najważniejsze - przynosić jej właścicielowi wymierne zyski.. Tak przygotujemy witrynę aby zarówno jej treść, nawigacja jak i grafika była idealnie dopasowana do profilu Twojej działalności oraz preferencji potencjalnych klientów.

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie tworzenia strony internetowej, czyli każdy realizowany przez nas projekt, w standardzie posiada serwer, certyfikat SSL oraz opcjonalnie domenę.

Wykonujemy dwa rodzaje stron internetowych, zależnie od potrzeb klienta.

Strona wizytówka

Za pomocą wizytówki w prosty i atrakcyjny sposób przedstawisz swoją firmę oraz ofertę. To tańsze i skuteczne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które dysponują mniejszym budżetem i nie potrzebują częstych edycji strony.

Strony tego typu tworzone są z wykorzystaniem języków programowania: HTML, CSS, Javascript.

Projektowane w ten sposób strony są szybkie, nowoczesne i funkcjonalne. Przedstawimy Twoją ofertę w profesjonalny i czytelny sposób, co ułatwi pozyskiwanie nowych potencjalnych klientów.

Przy realizacji tego typu stron, zwracamy także uwagę na czynniki związane z pozycjonowaniem, dzięki czemu szybciej i lepiej będzie ona uzyskiwać wyniki w wyszukiwarce Google.

Czas wykonania strony wynosi przeważnie od 14 do 30 dni.
Koszty realizacji tego typu strony, wahają się od 800 zł do 1000 zł netto.

Zapraszamy do kontaktu, w celu uzyskania wyceny projektu.

Zapytaj o ofertę

STRONA CMS - WORDPRESS

Strona typu CMS umożliwia Ci dokonywanie zmian na stronie w łatwy sposób. Dzięki panelowi administracyjnemu w dowolnej chwili samodzielnie zmienisz swoje zdjęcia, dodasz ofertę, przedstawisz najnowsze projekty oraz doradzisz klientom na firmowym blogu.

W Kodemaster tworzymy strony internetowe w oparciu o platformę WordPress, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować stronę w taki sposób, aby spełniała przesłane przez klienta wymagania.

System WordPress to jedne z najpopularniejszych oprogramowań CMS dostępnych na rynku. Wielu programistów rozwija ten system, dlatego mamy pewność, że jest sprawdzony i skuteczny. Znamy go od lat, wiemy czego możemy oczekiwać i bez wahania polecamy go naszym klientom.

Nasze projekty stron CMS przeważnie wykonujemy z wykorzystaniem gotowych szablonów, które są dostosowywane do Państwa oczekiwań. Dla bardziej wymagających, którzy chcieliby wyróżnić się na tle innych stron internetowych, możemy zaoferować indywidualny, oryginalny i nowoczesny projekt szablonu, dostosowany do własnych preferencji.

Przez cały okres projektowania strony internetowej oraz po jej wykonaniu, służymy wsparciem technicznym oraz dobrymi radami związanymi z jej prowadzeniem. Ponadto istnieje możliwość rozbudowy strony o dodatkowe możliwości w późniejszym terminie.

Czas realizacji tego typu strony internetowej, wynosi przeważnie około 30 dni.
Koszty realizacji wynoszą od 1500 zł do 3000 zł netto.

Zapraszamy do kontaktu, w celu uzyskania wyceny projektu.

Zapytaj o ofertę

Loading...